Urodziny / grupy zorganizowane

Najmłodsze dzieci: 6-9 lat

Czy Twoje dziecko marzy o magicznych urodzinach?

Sesje gier fabularnych dla dzieci to absolutna nowość na rynku imprez urodzinowych dla najmłodszych. Podczas rozgrywki nasi mali klienci nie tylko będą mogli stworzyć swoich bohaterów, ale także się za nich przebrać. Następnie, odpowiednio wyposażeni, ruszą ku przygodzie, która odbędzie się w ich wyobraźni. Takie urodziny polecamy w szczególności dzieciom, które lubią książki i filmy fantastyczne. Podczas urodzinowej zabawy używamy muzyki pasującej do fabuły opowieści, rozwijając tym samym wrażliwość na dźwięki. Dzieci kolorują portrety swoich bohaterów oraz rysują postaci spotkane w grze, ćwicząc tym samym zdolności manualne. Ponadto używają kolorowych kostek, by się przekonać, czy ich bohaterowie osiągnęli sukces. Zabawa nie wymaga dużej przestrzeni – dywan z poduszkami, stół z kilkoma krzesłami lub taras w letnie popołudnie w zupełności wystarczy, żeby nieograniczona dziecięca wyobraźnia stworzyła fascynujące, baśniowe światy.

Mistrz Baśni
Nasza autorska gra, odpowiednia dla dzieci w wieku 6-10 lat. Dziecko, wcielając się w wybranego bohatera, rozwiązuje napotkane problemy w sposób kreatywny, bez użycia przemocy. Scenariusze wykorzystują elementy bajkoterapii. Dowiedz się więcej: Mistrz Baśni.

Mistrz Baśni uczy rozwiązywania konfliktów bez użycia przemocy.

Hero Kids
Amerykański system gry, przeznaczony dla dzieci w wieku do 10 lat. Prosta mechanika gry oparta na sześciennych kostkach, dziesięć postaci do wyboru i fantastyczne krainy do zwiedzania. Oficjalna strona wydawcy: Hero Forge Games

Okładka do podręcznika RPG Hero Kids. Na rysunku troje bohaterów - księżniczka, rycerz i czarodziej.

Hero Kids – strategiczno-taktyczny system rpg dla dzieci

Czas zajęć: około 2 godziny;
Ilość dzieci: maksymalnie 5;
Cena: 149 zł

Starsze dzieci: 10 – 12 lat

Jeśli widzisz, że Twoje dziecko czyta Harry’ego Pottera, nie odrywa się od Władcy Pierścieni lub dostaje wypieków, gdy widzi nowy odcinek Gwiezdnych Wojen, to znaczy, że gra fabularna będzie doskonałym pomysłem na prezent. Podczas zabawy bohater stworzony przez Twoje dziecko będzie mógł wstąpić do Gryfindoru, bronić mieczem Gondoru lub zostać odważnym rycerzem Jedi. Bogata wyobraźnia Twojego dziecka oraz doświadczenie naszych Mistrzów Gry sprawią, że przeżyje ono niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w pamięci. Rozwijają też umiejętności taktyczno-strategiczne.

Hero Kids – Fantasy RPG
Amerykański system gry, przeznaczony dla dzieci w wieku do 10 lat. Prosta mechanika gry oparta na sześciennych kostkach, kilkadziesiąt postaci do wyboru i fantastyczne krainy do zwiedzania. Oficjalny blog systemu: http://herokidsrpg.blogspot.com/

Okładka do podręcznika RPG Hero Kids

Hero Kids – strategiczno-taktyczny system rpg dla dzieci

Hero Kids – Super Kids RPG
Amerykański system gry, przeznaczony dla dzieci w wieku do 10 lat. Prosta mechanika gry oparta na sześciennych kostkach, dziesięć postaci do wyboru. Gracze wcielają się w superbohaterów i ratują świat. Oficjalna strona wydawcy: Conrad Evanshire

Okładka do podręcznika RPG Hero Kids w konwencji Superhero

Gra fabularna dla dzieci. Hero Kids w konwencji superbohaterskiej.

Czas zajęć: około 3 godziny
Ilość dzieci: maksymalnie 5
Cena: 199 zł

Młodzież: 13 – 17 lat

Czy Twoje dziecko namiętnie gra w gry komputerowe, w których postacie, dzierżąc miecze, łuki lub magię, pokonują potwory? Te gry popularnie nazywa się cRPG (computer Role Play Game). Ich pierwowzorem są gry fabularne, które do „generowania obrazu świata” nie potrzebują komputerów, ale wyobraźni. Jeśli tak, to sesja RPG będzie niezwykłą odmianą, tym większą, jeśli Twój nastolatek nigdy nie miał z nią styczności.

Dungeons&Dragons 5.0
Lochy i Smoki to pierwsza i najbardziej popularna gra fabularna na świecie. Na jej podstawie powstało wiele kultowych gier komputerowych [m.in. Baldur’s Gate]. Krasnoludzki wojownik, elfi czarodziej, niziołek łotrzyk czy gnomi kapłan, to tylko kilka z wielu przykładów bohaterów dostępnych dla graczy. Podczas sesji bohaterowie czyścić będą podziemia pełne potworów. Na końcu czeka ich finałowa walka oraz skrzynia pełna skarbów. Oficjalna strona wydawcy: Wizards

Okładka do podręcznika RPG Dungeons and Dragons

Podręczniki z zasadami do najpopularniejszego systemu RPG – Dungeons and Dragons