Polityka prywatności? A co to?

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z serwisu Szkoła Wyobraźni.

Skąd będziecie mieli moje dane osobowe?

Ale tak właściwie to do czego służą?

Mozilla firefoxklik

Google Chromeklik

Opera klik

Safariklik

Internet explorerklik

Czy muszę jeszcze o czymś wiedzieć?
A czy można wyróżnić jakieś rodzaje tych ciastek?
 Tak, istnieją trzy rodzaje ciasteczek:

Więcej informacji o zakresie i celu przetwarzania danych zawarte jest w Polityce Prywatności serwisu Facebook – klik.

Więcej informacji o zakresie i celu przetwarzania danych zawarte jest w Polityce Prywatności serwisu Google – klik.

Dużo tego. Coś jeszcze?

Jeszcze Logi. Korzystanie ze stron internetowych wiąże się z wysyłaniem zapytań do serwera. Każde takie zapytanie zapisywane jest w plikach nazywanych Logami. Obejmują one m.in.  adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym. Dane te nie są powiązane z konkretnymi użytkownikami i nie umożliwiają ich identyfikacji. Służą wyłącznie jako materiał pomocniczy do administrowania stroną.